Koučink

Koučink je systematická práce s klientem, která je zaměřená do budoucnosti a která vede k pozitivním změnám v jeho životě. Jako kouč Vás provázím koučovacím procesem pomocí otázek, které se zaměřují na přesné stanovení cíle, kterého chcete dosáhnout, a následně na hledání cesty k naplnění tohoto cíle. Během konzultace si uvědomíte široké souvislosti tématu, se kterým do koučování přicházíte, zvýší se Váš pocit odpovědnosti za Váš život, a tím také motivace k realizaci změn, pro které se rozhodnete. Uvědomění si všech okolností, které se k tématu váží, včetně překážek a skrytých cest, uvolní Váš potenciál a umožní Vám efektivnější výkon a zlepšování kvality Vašeho života.

Jako kouč jsem Vaším průvodcem, nehodnotím Vaše odpovědi ani Vám neradím. Respektuji všechna Vaše rozhodnutí, protože věřím, že jste to právě Vy, kdo je tím nejlepším odborníkem na svá řešení. Já jsem odborníkem na proces koučování, na kladení otázek a na koučovací metody.

Novým zájemcům nabízím krátké seznamovací koučování zdarma. Koučování se běžně provádí v bloku 6-12 sezení, ve frekvenci, kterou si nastavíte Vy. Během této etapy se můžete značně posunout ve Vašem životě žádoucím směrem, protože každé koučovací sezení nastartuje změny a energii, které se mohou projevovat i dlouho po jeho ukončení. V období, ve kterém Vám jako kouč budu průvodcem vašimi tématy, se naučíte, jak sami pracovat se svým potenciálem naplno. Přínosy koučování jako takového si odnesete do dalšího života jako bonus k Vašim osobním ziskům z našich setkání.

Skype koučink

Koučování po Skype šetří Váš čas a může někdy vyhovovat více, než osobní koučink. Nemusíte nikam dojíždět, zavolám Vám domů nebo do práce. Je také možné domluvit se na termínu ve večerních hodinách. Někdo se lépe soustředí o samotě, také jistá anonymita při tomto druhu rozhovoru může někomu napomoci více se otevřít. Webová kamera bývá při Skype koučinku vypnutá. Koučovací sezení po Skype trvá 50 minut.

psycholog, psychoterapie, poradenství, terapie, koučink, supervize, Frýdek-Místek